Ortopedicko rehabilitační centrum
+420 606 033 314

MUDr. Miroslav Sinkule

MUDR. Miroslav SinkuleMUDr. Miroslav Sinkule absolvoval 3. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, a v roce 2008 dosáhl specializované způsobilosti v oboru ortopedie. Zkušenosti sbíral na ortopedicko traumatologickém oddělení Klaudiánovy nemocnice Mladá Boleslav, jako klubový lékař AC Sparta Praha, a lékař české basketbalové reprezentace mužů. Od roku 2004 působí na oddělení ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí Nemocnice Na Františku v Praze, kde zastává pozici zástupce primáře. Současně působí v Centru pohybové medicíny v Praze, a jako hlavní lékař FK Mladá Boleslav.

Ve své praxi se specializuje mimo jiné na oblast ortopedie včetně endoprotetiky – náhrady kloubů – kyčelních, kolenních, ramenních kloubů, plastiky vazů, operační léčbu chondrálních defektů nejnovějšími metodami (chondrotissue), chirurgické ošetření poranění pohybového aparátu či komplexní traumatologii pohybového aparátu.

Absolvoval odborné zahraniční stáže, mimo jiné v  artroskopickém školícím centru v  Mnichově a Steadman Clinic Vail Colorado a Boulder. MUDr. Miroslav Sinkule je členem České lékařské komory, České společnosti pro ortopedii a traumatologii a Společnosti pro sportovní traumatologii a artroskopii ČLS- JEP.

MUDr. Lívia Juríková, MPH

MUDr. Lívia JuríkováMUDr. Lívia Juríková vystudovala Slovenskou zdravotnickou univerzitu v Bratislavě (Fakulta veřejného zdravotnictví a Lékařská fakulta, specializační obor traumatologie). Zkušenosti sbírala na klinice úrazové chirurgie v nemocnici akademika L. Dérera, ale také jako klubová lékařka FK Mladá Boleslav. V současné době působí na oddělení ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí v Nemocnici na Františku v Praze. Aktivně se zúčastnila odborných konferencí s mezinárodním přesahem a je registrována jako členka České a Slovenské lékařské komory.

MUDr. Alina Bokoch

MUDr. Alina BokochJmenuji se Alina Bokoch a zabývám se estetickou dermatologií. Mým cílem je pomoct každému pacientovi podtrhnout jeho jedinečnost, jež mu byla dána. Estetické dermatologii se věnuji sedm let a má práce je i mojí vášní. V mé praxi jdeme s klienty proti proudu času. V dnešní uspěchané době je těžké zachovat zdravou a krásnou pleť. Ta je jedinečná a ve své ordinaci se jí s každým pacientem snažím co nejvíce podtrhnout. Estetická dermatologie je moderní alchymií. Ráda pomáhám mým klientům s problémy pleti jako jsou akné, jizvy nebo vypadávání vlasů, jež je trápí.

Mgr. Václav Kubíček - fyzioterapeut

Václav KubíčekVáclav Kubíček vystudoval obor fyzioterapie na 2. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy a Slovenské zdravotnické univerzitě v Bratislavě. Zkušenosti sbíral jako fyzioterapeut v FC Dukla Praha, SK Slavia Praha, FC Bohemians Praha, Atoda Medical, či Centru léčby pohybového aparátu v Praze. V současné době působí v FK Mladá Boleslav. Absolvoval několik specializovaných kurzů, jako je diagnostika a terapie funkčních poruch hybné soustavy, kurz kinesiotapingu či Mulligan konceptu, a stáže v nemocnici Na Františku v Praze, Fakultní nemocnici Plzeň, či Fakultní nemocnici Motol. 

Bc. Filip Vopěnka - fyzioterapeut

Filip VopěnkaStudium: Fyzioterapie na Univerzitě Karlově - Fakulta tělesné výchovy a sportu

Práce: Klubová fotbalová akademie FC Viktoria Plzeň, A tým FC Viktoria Plzeň

Praxe a stáže: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Centrum léčby pohybového aparátu Vysočany, Rehabilitační ústav Kladruby

Kurzy: DNS dle Koláře A-D (certifikovaný terapeut Dynamické neuromuskulární stabilizace), absolvent Managing Sport Injuries, Diagnostika a terapie kyčelního kloubu, mobilizace žeber dle Mojžíšové, Hluboký stabilizační systém páteře, Kineziotaping.

Eduard Poustka - masér

Eduard PoustkaEduard Poustka je masérem českého týmu. Kromě národního týmu se v minulosti staral také například o fotbalisty pražské Sparty, nyní na klubové úrovni působí jako masér Teplic.

Bc. Markéta Adamová - zdravotní sestra

Markéta AdamováJejí obor je ortopedie. Pracuje jako staniční sestra na operačních sálech nemocnice na Františku. Má bohaté zkušenosti s plastickou a estetickou medicínou.

Kateřina Herdová DiS. - zdravotní sestra

Kateřina Herdová

Martina Brosche - manager kliniky

Martina Táborská