Soukromé ortopedicko rehabilitační centrum
+420 606 033 314

MUDr. Miroslav Sinkule

MUDR. Miroslav SinkuleMUDr. Miroslav Sinkule absolvoval 3. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, a v roce 2008 dosáhl specializované způsobilosti v oboru ortopedie. Zkušenosti sbíral na ortopedicko traumatologickém oddělení Klaudiánovy nemocnice Mladá Boleslav, jako klubový lékař AC Sparta Praha, a lékař české basketbalové reprezentace mužů. Od roku 2004 působí na oddělení ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí Nemocnice Na Františku v Praze, kde zastává pozici zástupce primáře. Současně působí v Centru pohybové medicíny v Praze, a jako hlavní lékař FK Mladá Boleslav.

Ve své praxi se specializuje mimo jiné na oblast ortopedie včetně endoprotetiky – náhrady kloubů – kyčelních, kolenních, ramenních kloubů, plastiky vazů, operační léčbu chondrálních defektů nejnovějšími metodami (chondrotissue), chirurgické ošetření poranění pohybového aparátu či komplexní traumatologii pohybového aparátu.

Absolvoval odborné zahraniční stáže, mimo jiné v  artroskopickém školícím centru v  Mnichově a Steadman Clinic Vail Colorado a Boulder. MUDr. Miroslav Sinkule je členem České lékařské komory, České společnosti pro ortopedii a traumatologii a Společnosti pro sportovní traumatologii a artroskopii ČLS- JEP.

 

Mgr. Václav Kubíček - fyzioterapeut

Václav KubíčekVáclav Kubíček vystudoval obor fyzioterapie na 2. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy a Slovenské zdravotnické univerzitě v Bratislavě. Zkušenosti sbíral jako fyzioterapeut v FC Dukla Praha, SK Slavia Praha, FC Bohemians Praha, Atoda Medical, či Centru léčby pohybového aparátu v Praze. V současné době působí v FK Mladá Boleslav. Absolvoval několik specializovaných kurzů, jako je diagnostika a terapie funkčních poruch hybné soustavy, kurz kinesiotapingu či Mulligan konceptu, a stáže v nemocnici Na Františku v Praze, Fakultní nemocnici Plzeň, či Fakultní nemocnici Motol. 

Certifikáty

pdfHluboký stabilizační systém

pdfManuální techniky spirální stabilizace páteře

pdfSpirální stabilizace páteře - cviky

Bc. Filip Vopěnka - fyzioterapeut

Filip VopěnkaStudium: Fyzioterapie na Univerzitě Karlově - Fakulta tělesné výchovy a sportu

Práce: Klubová fotbalová akademie FC Viktoria Plzeň, A tým FC Viktoria Plzeň

Praxe a stáže: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Centrum léčby pohybového aparátu Vysočany, Rehabilitační ústav Kladruby

Kurzy: DNS dle Koláře A-D (certifikovaný terapeut Dynamické neuromuskulární stabilizace), absolvent Managing Sport Injuries, Diagnostika a terapie kyčelního kloubu, mobilizace žeber dle Mojžíšové, Hluboký stabilizační systém páteře, Kineziotaping.

Certifikáty

pdfVisceral manipulation

Eduard Poustka - masér

Eduard PoustkaEduard Poustka je masérem českého týmu. Kromě národního týmu se v minulosti staral také například o fotbalisty pražské Sparty, nyní na klubové úrovni působí jako masér Teplic.

Martina Brosche - manager

Martina Brosche

Kateřina Herdová, DiS. - zdravotní sestra, recepční

Kateřina Herdová

Bc. Markéta Novotná - zdravotní sestra

Markéta Novotná

Eva Pavlátová - recepční

Eva Pavlátová

Kristina Štěpánková - zdravotní sestra

Kristina Štěpánková

Jana Berková, DiS. - zdravotní sestra

Jana Berková