Soukromé ortopedicko rehabilitační
a specializované lékařské centrum
+420 606 033 314
Objednejte se on-line

MUDr. Miroslav Sinkule absolvoval 3. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, a v roce 2008 dosáhl specializované způsobilosti v oboru ortopedie. Zkušenosti sbíral na ortopedicko traumatologickém oddělení Klaudiánovy nemocnice Mladá Boleslav, jako klubový lékař AC Sparta Praha, a lékař české basketbalové reprezentace mužů. Od roku 2004 působí na oddělení ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí Nemocnice Na Františku v Praze, kde zastává pozici zástupce primáře. Současně působí v Centru pohybové medicíny v Praze, a jako hlavní lékař FK Mladá Boleslav.

Ve své praxi se specializuje mimo jiné na oblast ortopedie včetně endoprotetiky – náhrady kloubů – kyčelních, kolenních, ramenních kloubů, plastiky vazů, operační léčbu chondrálních defektů nejnovějšími metodami (chondrotissue), chirurgické ošetření poranění pohybového aparátu či komplexní traumatologii pohybového aparátu.

Absolvoval odborné zahraniční stáže, mimo jiné v  artroskopickém školícím centru v  Mnichově a Steadman Clinic Vail Colorado a Boulder. MUDr. Miroslav Sinkule je členem České lékařské komory, České společnosti pro ortopedii a traumatologii a Společnosti pro sportovní traumatologii a artroskopii ČLS- JEP.

Absolventka 2. lékařské faktury University Karlovy. Od r. 1995 do r. 2013 pracovala na Chirurgické klinice FN Na Bulovce jako sekundární lékař. Od roku 2012 pracuje ve FN Motol jako sekundární lékař, specializuje se na operace rakoviny prsů a dalších onemocnění prsů. Od roku 2014 pracuje také v Perfect Clinic jako specialista v mamologii, čili v oboru zabývajícím se onemocněním prsu. 

Vystudovala všeobecné lékařství na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po promoci nastoupila na Radiologickou kliniku ve Fakultní nemocnici v Olomouci, kde získala komplexní praxi s následnou atestací a specializovanou způsobilostí v oboru radiologie a zobrazovací metody. Mnoho let spolupracovala s firmou Promedica, kde pracovala na CT pracovištích v Olomouci a Prostějově a také ve screeningovém mamografickém centru v Olomouci jako vedoucí lékař. Poté se stala součástí týmu screeningového mamodiagnostického centra skupiny Agel v Novém Jičíně a ve Vsetíně. V posledních letech pracuje na pozici vedoucí lékařky Mamodiagnostického screeningového centra Waltrovka v Praze a také jako ultrasonografista na klinice plastické chirurgie Perfect Clinic v Praze. 

Je členkou ČLK a lékařské společnosti J.E.Purkyně v oboru radiologie a zobrazovací metody, členkou představenstva Asociace mamodiagnostiků ČR a Komise odborníků pro mamární diagnostiku (KOMD).

V roce 2015 absolvovala studium Master of business administration na Business Institutu v Praze se specializací management a řízení ve zdravotnictví. Působí jako externí auditor v oboru radiologie a zobrazovací metody pro Českou společnost pro akreditaci ve zdravotnictví.

Václav Kubíček vystudoval obor fyzioterapie na 2. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy a Slovenské zdravotnické univerzitě v Bratislavě. Zkušenosti sbíral jako fyzioterapeut v FC Dukla Praha, SK Slavia Praha, FC Bohemians Praha, Atoda Medical, či Centru léčby pohybového aparátu v Praze. V současné době působí v FK Mladá Boleslav. Absolvoval několik specializovaných kurzů, jako je diagnostika a terapie funkčních poruch hybné soustavy, kurz kinesiotapingu či Mulligan konceptu, a stáže v nemocnici Na Františku v Praze, Fakultní nemocnici Plzeň, či Fakultní nemocnici Motol. 

Certifikáty

pdfHluboký stabilizační systém

pdfManuální techniky spirální stabilizace páteře

pdfSpirální stabilizace páteře - cviky

Studium: Fyzioterapie na Univerzitě Karlově - Fakulta tělesné výchovy a sportu

Práce: Klubová fotbalová akademie FC Viktoria Plzeň, A tým FC Viktoria Plzeň

Praxe a stáže: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Centrum léčby pohybového aparátu Vysočany, Rehabilitační ústav Kladruby

Kurzy: DNS dle Koláře A-D (certifikovaný terapeut Dynamické neuromuskulární stabilizace), absolvent Managing Sport Injuries, Diagnostika a terapie kyčelního kloubu, mobilizace žeber dle Mojžíšové, Hluboký stabilizační systém páteře, Kineziotaping.

Certifikáty

pdfVisceral manipulation

Eduard Poustka je masérem českého týmu. Kromě národního týmu se v minulosti staral také například o fotbalisty pražské Sparty, nyní na klubové úrovni působí jako masér Teplic.