Soukromé lékařské centrum
+420 222 360 273
+420 606 033 314
Objednejte se on-line

Vychází z nejnovějších trendů a technologií. Spočívá ve využití výhradně hojivých látek z krve pacienta. Pacientovi se odebere krev a z ní následně oddělí krevní plazma. Ta je následně lékařem aplikovaná do postiženého místa. Odstředěná krevní plazma je obohacená o aktivované krevní destičky, které obsahují růstové a protizánětlivé faktory a ty se podílejí na hojení celé řady tkání v těle. Při léčbě krevní plazmou nehrozí alergické reakce nebo jiné vedlejší účinky, neboť se využívají látky tělu vlastní.

  • Je vhodná pro celou řadu pacientů, kteří trpí onemocněním pohybového aparátu a kteří si stěžují na problémy s klouby, vazy nebo šlachami.
  • Dále pro pacienty s artrózou II. a III. stupně, pacienti s poruchami kloubní chrupavky či chronickými záněty vazů a šlach.
  • Využívá se při léčbě tenisového lokte, Achillovy šlachy a při úponových bolestech.
  • Používá se k léčbě poúrazových a pooperačních stavů.

Před výkonem

Posledních 24 hodin před aplikací doporučujeme pitný režim s příjmem 2-3 litrů nealkoholických tekutin, z toho poslední půllitr dvě hodiny před výkonem. Posledních 24 hodin nekonzumujte žádné tučné potraviny a mléčné nápoje. Získáme tak větší množství kvalitního séra.