Soukromé lékařské centrum
+420 222 360 273
+420 606 033 314
Objednejte se on-line

Do našeho portfolia služeb nám přibyla nová služba, a to estetická medicína. V rámci této nové služby Vám můžeme nabídnout aplikaci botulotoxinu a čisté kyseliny hyaluronové - Profhilo v podání velice šikovné, atestované paní doktorky Renáty Kalajové.

Estetická medicína nabízí řadu zákroků, kterými umíme některé vrásky odstranit a jiné zjemnit. To vše při zachování přirozeného vzhledu a mladistvěji vypadajícího obličeje. Některé zákroky je vhodné mezi sebou kombinovat. 

Do určitého věku stačí ošetření botulotoxinem. Používá se většinou v horní polovině obličeje. Odstraňujeme jím úspěšně mimické vrásky mezi obočím, na čele a kolem očí.  

Botulotoxin aplikujeme jemnými vpichy. Účinná látka se dostane do nervových zakončení mimických svalů. Tím dojde k  zabránění přenosu informace na těchto nervových zakončeních. Ošetřený sval se povolí, relaxuje (povolí) a tím se vyhladí i kůže. Zákrok je velmi šetrný a není se čeho obávat. 

Jako další způsob pro váš mladistvější vzhled Vám můžeme nabídnout čistou kyselinu hyaluronovou - Profhilo.

Profhilo je čistá kyselina hyaluronová určená ke zlepšení vlastností kůže. Nejedná se ale o výplň jako takovou zvětšující objem, ani nejde o typickou mezoterapii. Spíše by se dalo popsat jako superskin booster, který zvyšuje hydrataci a spouští produkci vlastního kolagenu a elastinu, tím zlepšuje kvalitu kůže.

Při tomto procesu se díky zlepšení mechanických vlastností úspěšně odstraňují již vzniklé mírné vrásky. Profhilo má i další z výhod. Díky své struktuře stačí pro omlazení celého obličeje pouhých 10 vpichů (5 na každé straně obličeje), u ostatních injekčních výplní je to daleko více.

Aplikaci Profhila se doporučuje rozdělit na dvě sezení. Ideální odstup k dosažení optimálního účinku je 1 měsíc. Následně je dobré proceduru pro udržení efektu opakovat po 6-12 měsících.