Soukromé lékařské centrum
+420 222 360 273
+420 606 033 314
Objednejte se on-line

Naše soukromá klinika se neustále snaží rozšiřovat nabídku služeb, abychom mohli lépe vyhovět vašim potřebám a zajistit vám komplexní péči o vaše zdraví. Jsme proto nadšeni, že můžeme oznámit přírůstek v naší nabídce: ultrazvukové vyšetření. Tato moderní diagnostická metoda nabízí řadu výhod a umožňuje nám poskytovat ještě kvalitnější péči našim pacientům.

 

Soukromé lékařské centrum Firm Clinic se snaží neustále rozšiřovat své portfolio služeb - o to větší radost máme, že nově v naší nabídce najdete službu ultrazvukového vyšetření. Jaké jsou jeho výhody? 

Proč zvolit ultrazvukové vyšetření na naší klinice? 

1. Neinvazivní a bezbolestné vyšetření

Ultrazvukové vyšetření je neinvazivní metoda, která nepotřebuje žádné chirurgické zákroky či jiné invazivní postupy. Tím pádem je pro pacienty naprosto bezbolestné a nenese žádná rizika spojená s chirurgickými zákroky.

 

2. Bezpečnost 

Tato metoda je bezpečná díky absenci ionizujícího záření. Ultrazvukové vyšetření může být opakováno podle potřeby, aniž by hrozilo riziko negativních účinků.

 

3. Široká škála možných vyšetření

Na naší klinice nabízíme ultrazvukové vyšetření různých částí těla, včetně břicha, krku a dalších částí těla (kompletní přehled vč. ceníku najdete níže). Tato metoda nám umožňuje získat detailní pohled na vnitřní struktury těla a diagnostikovat různá onemocnění a stavy.

 

4. Rychlá a přesná diagnóza

Ultrazvukové vyšetření umožňuje rychlou a přesnou diagnózu, což může být klíčové pro úspěšnou léčbu. Díky moderním technologiím a vysoce kvalifikovanému personálu naší kliniky můžeme poskytovat včasnou a efektivní péči.

 

5. Monitorování průběhu léčby

Ultrazvukové vyšetření může být využito k průběžnému monitorování účinnosti léčby a sledování vývoje stavu pacienta. To nám umožňuje rychle reagovat na případné změny a optimalizovat léčbu.

 

Ceník:

 

Celé břicho: 2000 Kč  (játra, žlučník, žlučové cesty, slinivka, slezina, ledviny, močový měchýř, gynekologické orgány, prostata, velké břišní cévy, břišní mízní uzliny)

 

Horní břicho - epigastrium: 1500 Kč (játra, žlučník, žlučové cesty, slinivka, slezina)

 

Malá pánev -  1500 Kč (ledviny, močový měchýř, gynekologické orgány, prostata, spádové mízní uzliny)

 

Krk- 1000 Kč (štítná žláza, slinné žlázy, krční mízní uzliny)

 

Lymfatické uzliny (krk, podpaží, třísla) - 1 oblast 500 Kč, 2 oblasti 700 Kč, všechny 1000 Kč

 

Měkké tkáně: 700 Kč (kůže, podkoží, svaly)

 

Zajímá vás ultrazvukové vyšetření? Kontaktujte nás!

Máte nějaké otázky nebo se chcete přímo objednat? Neváhejte nás kontaktovat na našem telefonním čísle +420 606 033 314 nebo prostřednictvím emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..