Soukromé lékařské centrum
+420 222 360 273
+420 606 033 314
Objednejte se on-line

Ortopedie je lékařský obor, který se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí onemocnění a poranění pohybového aparátu, včetně kostí, svalů, šlach a kloubů. Ortopedové mají klíčovou roli při obnově pohybu a zlepšování kvality života pacientů trpících pohybovými obtížemi. Jak moc je ortopedie důležitá, a jakým způsobem může přispět vašemu zdraví a pohyblivosti?

Ortopedie se zaměřuje na diagnostiku a léčbu poranění kostí a kloubů. Ortopedové jsou odborníci ve vyhodnocování různých typů zlomenin, výronů a dislokací. Pomocí fyzického vyšetření, radiologických obrazů a dalších diagnostických metod mohou ortopedové stanovit správnou diagnózu a navrhnout vhodný léčebný plán, který může zahrnovat imobilizaci, chirurgii nebo rehabilitační terapii. U nás se o vás postarají největší špičky v oboru, a to za pomoci nejmodernějších technologií. 

Firm Clinic poskytuje kvalitní profesionální péči každému pacientovi.  Nabízíme široký výběr možností, které pomáhají řešit řadu získaných i vrozených problémů s pohybovým ústrojím a vyhnout se tak nadbytečným operativním zákrokům.

Pro konzervativní terapii využíváme nejmodernější léčebné metody – léčbu kyselinou hyaluronovou, léčbu krevní plazmou ACP, infuzní terapie aj.

Pokud je operační výkon nezbytný provádíme jej na ortopedickém oddělení nemocnice Na Františku. Tam jsme schopni našim pacientům garantovat brzké termíny k operaci a individuální přístup s možností následné komplexní pooperační terapie včetně edukace.

Naše péče zahrnuje:

 • Komplexní vyšetření pohybového aparátu
 • Konzultace operačních ortopedických výkonů
 • Vyhodnocení rentgenových a ultrazvukových snímků, včetně magnetické rezonance
 • Ultrazvukové (sonografické) vyšetření měkkých tkání a kloubů
 • Zajištění operačního ortopedického zákroku
 • Přednostní zajištění vyšetření magnetické rezonance
 • Vyšetření a konzultace vrcholových, aktivních i rekreačních sportovců
 • Léčbu krevní plazmou ACP- Arthrex
 • Léčbu hyaluronovou kyselinou
 • Aplikace obstřiků lokálními anestetiky a kortikosteroidy
 • Infuzní terapie

MUDr. Miroslav Sinkule

lucie jansta piranovaMUDr. Miroslav Sinkule absolvoval 3. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, a v roce 2008 dosáhl specializované způsobilosti v oboru ortopedie. Zkušenosti sbíral na ortopedicko traumatologickém oddělení Klaudiánovy nemocnice Mladá Boleslav, jako klubový lékař AC Sparta Praha, a lékař české basketbalové reprezentace mužů. Od roku 2004 působí na oddělení ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí Nemocnice Na Františku v Praze, kde zastává pozici zástupce primáře. Současně působí v Centru pohybové medicíny v Praze, a jako hlavní lékař FK Mladá Boleslav.
Ve své praxi se specializuje mimo jiné na oblast ortopedie včetně endoprotetiky – náhrady kloubů – kyčelních, kolenních, ramenních kloubů, plastiky vazů, operační léčbu chondrálních defektů nejnovějšími metodami (chondrotissue), chirurgické ošetření poranění pohybového aparátu či komplexní traumatologii pohybového aparátu.
Absolvoval odborné zahraniční stáže, mimo jiné v  artroskopickém školícím centru v  Mnichově a Steadman Clinic Vail Colorado a Boulder. MUDr. Miroslav Sinkule je členem České lékařské komory, České společnosti pro ortopedii a traumatologii a Společnosti pro sportovní traumatologii a artroskopii ČLS- JEP.