Ortopedicko rehabilitační centrum
+420 606 033 314

Botox

Botulotoxin se používá v medicíně jako léčebný prostředek. V estetické medicíně se BOTOX využívá k odstranění mimických vrásek, zejména mezi obočím u kořene nosu, v okolí očí zejména u zevních očních koutků a na čele. Dá se použít i na některé typy vrásek na krku. Dokáže odstranit i pomerančovou kůži na bradě, zvedá koutky úst, snižuje linii úsměvu, který odhaluje dásně. Umí odstranit i nadměrné pocení, zejména podpaží či dlaní.

Výplně kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně nachází v organismu. Můžeme ji bezpečně využít v podobě čirého gelu k vyhlazení vrásek i k ošetření drobných vpadlých jizviček v obličeji. Velmi často se kyselina hyaluronová používá také k šetrnému zvětšení rtů. Ošetření kyselinou hyaluronovou je možné zkombinovat s aplikací botulotoxinu.

Nitě - Lifting obličeje

Jednoduše a šetrně zajistí vypnutí povadající a povolené kůže obličeje pomocí jednoduchých vpichů a systému jemného uchycení tkání. Lékař při něm speciálními nitěmi zpevňuje a zvedá různé části tkání obličeje a těla. Zavádějí se do podkožní tukové vrstvy s cílem:

  • Zvednout měkké tkáně – povadlou kůži
  • Vytvořit objem – např. v oblasti lícních kostí
  • Podpořit růst sítě kolagenních vláken a aktivovat lokální prokrvení

Vlasová mezoterapie

Použijeme speciální aplikace výživného roztoku s obsahem kmenových buněk do vlasové části hlavy. Tento roztok s unikátním posilujícím složením a výtažky z kmenových buněk obsahuje růstové faktory, které dokážou stimulovat cirkulaci, revitalizovat vlasové váčky a zlepšit stav vlasové pokožky.

Plazmaterapie

Plazmaterapie je aplikace vlastní obohacené krevní plazmy. Přirozeně nastartuje obnovu všeho důležitého v pokožce a zpomalí proces stárnutí na ještě dalších několik týdnů po proceduře. Pomocí plazmy můžete omladit nejen obličej, ale také krk, dekolt nebo hřbety svých rukou.

Ceny jednotlivých zákroků jsou uvedeny v ceníku služeb.

Proměny

1b 1b

1b 1b

1b 1b